تبلیغات
خانه آنلاین - فتوشاپ آنلاین
رادیو و تلویزیون آنلاین
خدمات آنلاین
بازی های آنلاین
آمار
***
به خانه آنلاین خوش آمدید *** همه کارهای خود را بصورت آنلاین انجام دهید *** لطفاً ابزار و خدمات آنلاینی را که می شناسید در قسمت ارسال لینک (خدمات آنلاین) به ما معرفی کنید

سایت Pixlr یک محیط گرافیکی جذاب و مشابه نرم‌افزار فتوشاپ را برای کاربران فراهم آورده است تا بتوان در هر زمان، نیازهای عمومی و امکانات پرکاربرد را در اختیار داشت.این محیط گرافیکی با استفاده از توانایی‌های نرم‌افزار Flash طراحی شده است و در کنار قابلیت‌ها و ظاهر زیبای آن می‌توان به کاربری ساده و حجم کم آن اشاره کرد. بطوریكه برای استفاده از آن به اینترنت پرسرعت نیز نیازی نخواهد بود.

با انتخاب گزینه new، محیط جدیدی برای کار فراهم می‌شود. گزینه open، امکان باز کردن یک فایل محلی را در اختیار قرار می‌دهد. با این کار فایل تصویری به سرویس‌دهنده منتقل (آپلود)‌ می‌شود و در محیط گرافیکی باز می‌شود. در انتها نیز پس از اعمال تغییرات می‌توان فایل نهایی را با انتخاب گزینه Save در دو قالب PNG و JPG از سرویس‌دهنده دریافت (دانلود)‌ کرد.
بسیاری از ابزارهای فتوشاپ ازجمله ابزار کمند، انتخاب جادویی، سطل رنگ، بلور، اسفنج، قطره‌چکان، پاک‌کن و… و همچنین امکانات لایه‌ها، چرخش عکس، فیلترها، انتخاب، امکانات رنگ و روشنایی و… نیز در این محیط در دسترس می باشد.

 

برای ورود به سایت روی تصویر كلیك كنید
:: برچسب‌ها: نرم افزار فتوشاپ , فتوشاپ آنلاین ,
تقویم

ابزار هدایت به بالای صفحه