تبلیغات
خانه آنلاین - ارسال آنلاین فکس به آمریکا و کانادا از طریق اینترنت بصورت رایگان
رادیو و تلویزیون آنلاین
خدمات آنلاین
بازی های آنلاین
آمار
***
به خانه آنلاین خوش آمدید *** همه کارهای خود را بصورت آنلاین انجام دهید *** لطفاً ابزار و خدمات آنلاینی را که می شناسید در قسمت ارسال لینک (خدمات آنلاین) به ما معرفی کنید

اگر قصد ارسال فکس به دو کشور آمریکا و کانادا را دارید دیگر نگران هزینه های سنگین آن نباشید! چرا که هم اکنون میتوانید از طریق اینترنت به صورت کاملأ رایگان برای گیرنده در این دو کشور فکس ارسال کنید. به طوریکه به وسیله ابزاری آنلاین تنها با ضمیمه نمودن فایل متنی و یا تایپ یک متن خاص میتوانید  فکس خود را ارسال نمایید.

بدین منظور:
کافی است از طریق كلیك بر روی تصویر زیر وارد سایت faxzero شوید.
سپس در Sender Information اطلاعات خود را وارد کنید.تنها وارد نمودن نام(Name) و ایمیل(Email) کفایت میکند.
در قسمت Receiver Information نیز بایستی اطلاعات دریافت کننده فکس در آمریکا یا کانادا را درج نمایید.          نام (Name) و شماره فکس (# Fax) ضروری است.
در هنگام وارد نمودن شماره فکس بایستی تنها پیش شماره و شماره فکس را وارد نمایید، به طوریکه مجموعأ 10 رقم وارد شده باشد.
در بخش Fax Information نیز میتوانید فایل doc ،pdf و یا xls خود را جهت ضمیمه شدن آپلود نمایید. یا متن خود را در همان قسمت تایپ نمایید.
در نهایت کد داخل عکس را در Confirmation Code وارد نموده و بر روی دکمه Send Free Fax Now کلیک کنید تا فکس شما ارسال گردد.

تنها لازم به ذکر است سرویس رایگان این ابزار آنلاین با محدودیت هایی نیز روبرو است؛
بر روی هر صفحه فکس ارسالی تبلیغاتی درج میگردد. در هر بار ارسال فکس تنها میتوان 1 فایل را ضمیمه نمود آن هم نهایتأ با 3 صفحه و در آخر اینکه در طول روز میتوان 2 فکس به شکل رایگان ارسال نمود که البته این محدودیتها چندان نیز دست و پا گیر نیستند.

 

برای ورود به سایت روی تصویر كلیك كنید

 FaxZero.com

 
:: برچسب‌ها: ارسال فكس رایگان , فكس به خارج بصورت رایگان , فكس رایگان از طریق اینترنت ,
تقویم

ابزار هدایت به بالای صفحه