تبلیغات
خانه آنلاین - ساخت و طراحی آنلاین وب ، فلش و صفحات HTML
رادیو و تلویزیون آنلاین
خدمات آنلاین
بازی های آنلاین
آمار
***
به خانه آنلاین خوش آمدید *** همه کارهای خود را بصورت آنلاین انجام دهید *** لطفاً ابزار و خدمات آنلاینی را که می شناسید در قسمت ارسال لینک (خدمات آنلاین) به ما معرفی کنید

اگر به سایت WWW.creatingonline.COM بروید، علاوه بر قالبهای زیبا و تصاویر و بخش های مناسب برای طراحی وب، بخشی نیز وجود دارد که ایزار طراحی آنلاین وب یا Online Web Design Tools  نام دارد. این بخش امکان طراحی و ساخت صفحه های HTML  را برای شما فراهم می آورد.

البته به حتم ساخت صفحات توسط نرم افزار هایی همچون Dream Weaver یا FrontPage و  Expressinonweb با امکانات وسیع تری انجام می شود اما با همین ابزار ساده تحت وب نیز می توانید صفحات حرفه ای و زیبایی طراحی کنید.در حقیقت این ابزار ،اکثر امکاناتی را که بر ای طراحی و پیاده سازی یک سایت معمولی نیاز دارید ، در اختیار شما می گذارد.  در پایان نیز می توانید صفحه طراحی شده را ذخیره کنید .البته این محیط طراحی برای مرورگر Internet Explorer  بهینه سازی شده است  و ممکن است در مرور گر های دیگر به خوبی عمل نکند. ساخت Flash در همین سایت بخشی نیز برای ساخت Banner ها  و جلوه های متنی ساده فلش وجود داردکه می توانید بدون نیاز به نرم افزار خاصی ، به راحتی برای صفحه وب خود فایلهای فلش بسازید. این ابزار ساده و رایگان امکان انتخاب رنگ پس زمینه ،ورود متن دلخواه با فونت مورد نظر و ساخت دکمه برای سایت  و دریافت عکس دلخواه شما را نیز فراهم میکند و در نهایت با فشار یک دکمه ،انیمیشین مورد نظر شما ساخته میشود. البته هیچ گاه این این گونه ابزارهای تحت وب ، به قدرت ، سرعت و کارایی برنامه  های حرفه ای نخواهند بود. اما در مواقعی که نیاز به یک ابزار ساده برای امور ابتدایی و متوسط احساس شود این سایتها می تواند کمک  بزرگی برای کاربران باشد. و البته  این سایتها بیشتر برای مبتدیان طراحی وب مفید است که از صفحه های ساده شروع کنند و به صفحه های پیچیده تر برسند.

 

برای ورود به سایت روی تصویر كلیك كنید

 

 
:: برچسب‌ها: طراحی رایگان وب , طراحی رایگان فلش , طراحی آنلاین وب و فلش ,
تقویم

ابزار هدایت به بالای صفحه