تبلیغات
خانه آنلاین - معرفی ۱۴ ابزار آنلاین برای کارهای روزانه!
رادیو و تلویزیون آنلاین
خدمات آنلاین
بازی های آنلاین
آمار
***
به خانه آنلاین خوش آمدید *** همه کارهای خود را بصورت آنلاین انجام دهید *** لطفاً ابزار و خدمات آنلاینی را که می شناسید در قسمت ارسال لینک (خدمات آنلاین) به ما معرفی کنید
این وب سایت ها توسط افراد غیر ایرانی طراحی شده، اما شما نیز قادر خواهید بود با آن ها کار کنید و محدودیتی در این مورد ندارید

Phonevite

Phonevite

این نرم افزار یکی از جمله نرم افزارهایی است که برای یادآوری رویدادهایی که خودتان تنظیم می کنید بکار می رود. از طریق این نرم افزار می توانید توسط صدای خودتان نوتیفی هایی دریافت کنید، همچینین می توانید این نوتیفی ها را به گوشی خود یا دوستانتان طی چند مرحله ساده ارسال کنید .

Google Docs

سرویس اسناد گوگل یا Google Docs یکی از ابزار ها وسرویس های مهم گوگل است که مورد استفاده فراوانی برای ذخیره سازی و ایجاد فایل های متنی، پاورپوینت و فایل های موصوم به دیتا شیت یا همان اکسل بکار می رود. می توان گفت امکانات Google Docs تقریبا شبیه به آفیس می باشد و ویژگی های مهم آن را به ارث برده است.

vuzit

Vuzit

vuzit یک سرویس رایگان است که به شما کمک می کند تعدادی صفحه اینترنتی با هم ترکیب و در یک فایل واحد دریافت کنید. این برنامه برای ترکیب موضوعات مشابه از وب سایت های مختلف کاربرد دارد و برای کسانی که  در حال جمع اوری اطلاعات برای پروژه های خود هستند بسیار اهمیت دارد و مورد پیشنهاد ما می باشد.

codepaste

codepaste

codepaste یک بستر نرم افزاری آنلاین است که برای به اشتراک گذاری و دریافت قطعه کدهای مختلف برای زبان های مختلف برنامه نویسی مثل PHP, C++, Javascript, Java, CSS, و HTML مورد استفاده قرار می گیرد. درواقع این کد ها از طریق این بستر به طور ظریفانه به دوستانی که ایمیل آن ها را وارد می کنید ارسال می شود.این سایت برای به اشتراک گذاری اطلاعات و تجربه های شبکه ای از کدنویسان بسیار مفید است.

Sprout Builder

Login  Sprout

این نرم افزار تحت وب، برای ایجاد و به اشتراک گذاری ویجت، مینی سایت، بنر و هر چیزگرافیکی دیگر است.

infoencrypt

Online Encrypt

این سایت یک محیط بسیار ایمن برای ارسال محتوای متنی برای دیگران است. در واقع در این سایت شما با یک رمز عبور محتوا را ارسال می کنید، وب سایت با استفاده از قوی ترین الگوریتم های کدگذاری محتوای شمارا رمزنگاری کرده و به دست مخاطب شما می رساند، فردی که این محتوا را دریافت می کند تنها با استفاده از رمز عبوری که شما به وی می دهید می تواند متن را بخواند در غیر اینصورت هیچ کس نمیتواند آن را رمز گشایی کند.

Primo Online

PDF

اگر یک فایل اکسل را به پی دی اف تبدیل کنید عموما با نرم افزارهای عادی به خوبی نمی توان آن را دوباره به حالت اکسل درآورد . اما با Primo Online شما به راحتی می توانید فایل را وارد کرده و در ادامه آدرس ایمیل را وارد کنید و بعد از تبدیل فایل اکسل اولیه را در ایمیل خود دریافت کنید.

postica

postica . stick it!

این نرم افزار تحت وب به شما کمک می کند تا به راحتی یادداشت ها و مطالب مهم خود را یادداشت و به آن فایل متصل و برای دیگران ارسال کنید.

TinySong

Tinysong

این نرم افزار یک محیط بسیار ساده است که برای به اشتراک گذاری لینک موزیک به دوستانتان به کار می رود

Adobe Buzzword

عموما اگر بخواهید گزارشی تهیه کنید و یا اینکه به طور کامل با استفاده از ویژگی های متنی وفرمت بندی استفاده کنید ملزم به نصب آفیس هستید . اما در این برنامه شما یک wordکامل بدون نیاز به نصب ، بلکه آنلاین در اختیار دارید که می توانید هرانچه دوست دارید در ان بنویسید و به هر شکلی که دوست دارید درآورید  و ذخیره کنید .

RescueTime

Time Managemen

این وب سایت یک بستر نرم افزاری برای مدیریت زمان برای افراد است که اغلب برای هماهنگی و مدیریت زمان افرادی که در پروژه های مختلف سرگرم هستند به کار می رود.

Picnik

Page Image

Picnik یک نام آشنا برای اهالی وب است اما اگر بخواهیم دقیق تر در مورد آن بدانیم باید بگوییم که Picnik یک ابزار برای ویرایش فایل های متنی است که با استفاده از عکس ها و فونت ها و ویژگی های بیشتر باعث می شود محتوایی جذاب از نظر ظاهری ایجاد کنید

Tinypng.org

TinyPNG

این وب سایت نیز یکی از سایت هایی است که برای بهینه سازی عکس به کار می رود. همانطور که میدانید png یکی از فایل های سنگین تصویری است که کیفیت بالایی دارد. این برنامه به شما کمک می کند تا با کم کردن بیش از دو سوم حجم فایل کیفیت آن همچنان باقی بماند.

IM-History

این سایت با امکاناتی که دارد به شما کمک می کند تا آرشیو مسیج هایتان را در سرویس هایی نظیر Windows Live,  Yahoo!, AIM, Skype, ICQ, Miranda, Trillian, Pidgin,و  QIP پشتیبانی می کند. بعد از ذخیره سازی می توانید آرشیو سرویس خود را حذف کنید

تقویم

ابزار هدایت به بالای صفحه